خانه رنگ مو اصفهان
خانه رنگ مو در اصفهان
دسامبر 4, 2019
خانه رنگ مو اصفهان
خانه رنگ مو اصفهان
ژانویه 7, 2020
رنگ موی قهوهای روشن

رنگ موی قهوهای روشن

رنگ موی قهوه ای روشن

تصمیم گیری در مورد رنگ  مو دشوار است. تیره یا روشن؟ آمبره یا بالیاژ؟ مش یا لایت؟ با سوالات زیادی که نیاز به پاسخگویی دارید ، در کنار طیف وسیعی از رنگ موها ، خصوصاً وقتی می خواهید ماندگاری بیشتری داشته باشد. با این حال ، برخی از رنگ ها وجود دارد که به دلیل تطبیق پذیری کامل با انواع رنگ پوست و انواع مو را کاملاً تکمیل می کند.رنگ موی قهوه ای روشن یکی از این رنگهاست. قهوه ای روشن که در بین طیف طبیعی رنگ مو قرار دارد ، به اندازه موهای بلوند کم رنگ است و به موهای تیره نزدیک است. این کار باعث می شود که هنگام شروع آزمایش رنگ برای موهای خود مطمئن تر باشید.

اگر موهای قهوه ای تیره  دارید ، احتمالاً تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه به حالت  طبیعی موهای خود را روشن کنید. به عنوان کسی که پوستی سبزه دارید ، شاید احساس کنید که ممکن است موی بلوند به شما نیاید. اما در واقع اینگونه نیست! با رنگ آمیزی مناسب و روشن کردن مو حتی به تیره ترین پوست ها نیز می اید.

 

چگونه می توان موهای تیره را قهوه ای روشن کرد

وقتی از موهای قهوه ای تیره به رنگ موی قهوه ای روشن می روید ، باید نوع رنگ پوست خود را نیز  مورد توجه قرار دهید. هنگامی که شما یک رنگ مو را انتخاب می کنید  که مکمل رنگ پوست شماست ، بسیار مناسب تر از انتخاب رنگ مویی است که به نظر می رسد برای خودتان فقط جذاب است.

به طور معمول ، اگر تن پوست سردی دارید ، رنگ های گرم مو باعث می شوند ویژگی های شما مشخص تر شود ، در حالی که رنگ های گرم پوست با رنگ موی سرد  جذاب تر می شوند.

چگونه بفهمید تن پوست شما سرد یا گرم است؟ مچ دستان خود را ببینید و رگهای خود را معاینه کنید  اگر آنها آبی هستند ، خونسرد هستید. اگر آنها سبز هستند ، تن پوستتان گرم است هستید. اگر آنها جایی در وسط باشند ، شما بی طرف هستید.

برای رفتن از موهای مشکی  به بلوند ، و به طور کلی موهای روشن تر ، باید اول موی خود را بی رنگ کنید که بهتر است این کار را در سالن تخصصی رنگ مو انجام دهید.

 

چگونه موهای خود را به طور طبیعی روشن کنید

اگر شما ترجیح می دهید از روش های طبیعی استفاده کنید برخی گزینه های محبوب برای روشن کردن موها به طور طبیعی شامل استفاده از لیمو ، عسل ، دارچین ، چای بابونه و روغن زیتون است. در حالی که این روش های در منزل محبوبیت دارند ، البته تحقیقات در مورد آنها ثابت نشده است حنا ، رنگ موی گیاهی نیز گزینه ای برای رنگ آمیزی موهای شما بدون رنگ موهای شیمیایی و سفید کننده ها است.

 

چگونه می توانید از موهای روشن روشن استفاده کنید

هنگامی که موهای قهوه ای تیره خود را روشن کردید ، ممکن است بخواهید  روال مراقبت از موهای خود را بر طبق موهای رنگ شده تغییر دهید تا به شما  کمک کند رنگ موهای خود را به بهترین وجه نگه دارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *