قیمت هایلایت مو در اصفهان
قیمت هایلایت مو در اصفهان
نوامبر 25, 2019
رنگ موی قهوهای روشن
رنگ موی قهوه ای روشن
دسامبر 17, 2019
خانه رنگ مو اصفهان

خانه رنگ مو اصفهان

سالن زیبایی خانم رویا طباطبایی خانه رنگ مو در اصفهان

تنها کاری که می توانید برای یک تغییر اساسی بر روی ظاهر خود انجام دهید رنگ موی بی عیب و نقص در خانه رنگ مو در اصفهان در سالن تخصصی رنگ مو خانم رویا طباطبایی است.

رنگ آمیزی موهای شما بسیار هیجان انگیز است و اگر خوش شانس باشید ، سبکی که دوست دارید به موها و چهره شما می آید.

راز بهتر دیده شدن رنگ مو:

رنگ به طور موثری روی موهایی که وضعیت خوبی دارند خود را نشان می دهد. درخشش و براقیت بر روی موهای رنگی که بیش از حد رنگ آمیزی شده و آسیب دیده باشد سخت تر است ، بنابراین برای رنگ موی خود به یک سالن تخصصی رنگ مو مراجعه کنید که از مواد با کیفیت استفاده می کند..

اگر قصد رنگ آمیزی موهای خو را دارید از چند روز قبل رسیدگی هایی را بر روی موها انجام دهید:

نارگیل واقعاً غنی و مرطوب کننده است و بنابراین بهترین راه حل طبیعی برای افرادی که دارای موهای خشک و پوست سر خشک هستند. برای نتیجه مطلوب ، می توانید شب قبل از خواب به موهای خود روغن نارگیل بزنید  و صبح روز بعد با شامپو بشویید.

موهای خود را حفظ کنید:  سعی کنید مرتب موها را با سشوار و اتو مو خشک نکنید و از استفاده بیش از حد این وسایل  حرارتی گرما ، که به کوتیکول مو آسیب می رساند ، خودداری کنید. اگر روزانه به صاف کننده یا سشوار نیاز دارید ، موهای خود را با یک ماده محافظ گرما مانند اسپری مخصوص سشوار محافظت کنید .

 

چگونه رنگ موی خود را ماندگار تر کنید:

درست است ، شستشوی بیش از حد یک موی تازه رنگ شده و همینطور گذراندن زمان در آفتاب باعث سرعت بخشیدن به از بین رفتن رنگ می شود برای افزایش طول عمر رنگ ، محصولات عاری از سولفات را انتخاب کنید ، زیرا سولفات ها تمایل به نگهداری رنگ مو نشان می دهند. محصولات حرفه ای حاوی مقادیر بالاتری از ترکیبات فعال برای بهبود کیفیت موها هستند و بنابراین به طور موثرتری رنگ را حفظ می کنند.همچنین محصولات عاری از مواد شیمیایی است و با مواد اصلی تهویه مطبوع برای تغذیه و محافظت از موهای رنگ شده در بازار وجود دارد .

 

چرا تونر راز رنگ مو خوب است:

تونرها یک بخش اساسی در فرایند رنگ آمیزی بخصوص برای بور کردن مو هستند. بر خلاف سفید کننده ، که رنگدانه مو را از بین می برند ، تونر از رنگدانه ها برای تغییر رنگ دانه ها استفاده می کند – کمی مانند تصحیح رنگ برای مو. آنها اساساً در خنثی کردن تن های زرد / نارنجی در موهای سفید شده از ضروریات هستند. به عنوان مثال ، تونر بنفش رنگ های نارنجی را به سایه روشن تر و نقره ای بلوند تبدیل می کند.

 

چرا باید تست پوستی قبل از رنگ مو انجام دهید:

اگر برای رنگ آمیزی مو مطمئن هستید ، حتی اگر تصمیم به تغییر بسیار کم هایلایت ها دارید و به خانه رنگ موی اصفهان مراجعه می کنید، می توانید به فرمول تغییر یافته واکنش نشان دهید ، بنابراین همیشه بهتر است که با خیال راحت به این موضوع بپردازید و اگر به آرایشگر حرفه ای متخصص در زمینه رنگ مو مراجعه کنید قبل از انجام هر کاری از تست مثبت پوستی شما اطمینان حاصل میکند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *