رنگ موی قهوهای روشن
رنگ موی قهوه ای روشن
دسامبر 17, 2019
خانه رنگ مو اصفهان

خانه رنگ مو اصفهان

خانه رنگ مو اصفهان

یک مدل رنگ مو مدل محبوب برای خانم ها بلوند سایه ای از بلوند است برای هر تن پوست متناسب می باشد . در حالی که یک تغییر بسیار اساسی است، بلوند کردن موها می تواند ظاهر شما را بسیار زیبا کند و در خانه رنگ مو اصفهان رویا طباطبایی امکان پذیر است.

تناسب  بین رنگ پوست صورت و موهای شما بسیار  مهم است. اگر می خواهید رنگ موی بلوند امتخاب کنید ، بزرگترین خطای رنگ مو که می توانید در رنگ بلوند انجام دهید ، گرم بودن رنگ است یک راه خوب در مورد این مسئله این است که به جای گرم بودن ، موهای خود را رنگی که تن خنک داشته باشد بزنید. بهترین رنگ مو رنگی است که کمی کنتراست را ممکن می کند و چهره را بهتر نشان می دهد .

مطمئن شوید که می توانید از موهای رنگ شده خود محافظت کنید

دقیقاً همانطور که حفظ یک مدل از موهای کوتاه به رسیدگی نیاز دارد زیرا مجبور هستید هر شش هفته موهای خود را دوباره کوتاه کنید ، بلوند نیز رنگ مویی است که شما باید مرتبا آن را تمدید کنید. و محصولات مناسبی را برای شست و شوی موها استفاده کنید تا رنگ شما طبیعی و درخشان نشان داده شود.

بعد از بلوند ردن مو  ، سه گزینه دارید:

1-رنگ تک:رنگی است که در دو مرحله بر روی مویتان گذاشته می شود یکی مرحله بی رنگ کردن و سپس گذاشتن رنگ پایه اصلی

2-هایلایت که شامل یک رنگ پایه و یک سری از تارهای موی برجسته است که با رنگ پایه تفاوت دارد و شامل چندین مرحله فرآیند است.

رنگ آمیزی رنگ تک معمولا از نظر هزینه مناسب تر  از هایلایت است ، ولی توصیه می شود به دلیل زیبایی بیشتر هایلایت را اتخاب کنید همیشه از آیشگر رنگ موی خود بخواهید که به موهای اطراف صورت شما توجه ویژه ای داشته باشد. هایلایت های برجسته تر می توانند چهره شما را پاپ کنند.

اگر همه موهای شما تیره است ، سبک شما ابتدا با استفاده از رنگ تک فرآیند ، پایه شما را به یک بلوند روشن می کند ، سپس نکات برجسته را اضافه می کنید تا عمق و بافت ایجاد شود. نکات برجسته باعث می شود موها طبیعی به نظر برسند. اگر موهای خود را با کراتینه صاف ، و دوباره نمی خواهید حالت شان را از دست بدهد باید حدوذ دو هفته بعد از کراتینه مو هایتان را رنگ کنید.

به دلیل رشد ریشه ، رنگ آمیزی مو باید هر چهار تا هشت هفته یکبار ریشه ها رنگ شوند ، در حالی که بسته به موی شما ، هایلایت ها در صورت محصولات مراقبتی خوب تا دو یا سه ماه دوام می آورند

همچنین باید بدانید که ، تا حد بسیار بیشتری نسبت به موهای تیره ، خورشید و کلر بر موهای بلوند تأثیر می گذارد. می تواند برنجی بگیرد ، یا می توانید استخر را با رنگ های سبز در موهای خود رها کنید. شما باید از رنگ  موی جدید خود محافظت کنید. شما همچنین احتمالاً باید تنظیم کنید که چه آرایشی را می پوشید.

رنگ ابروهای خود را بهتر است با رنگ مو تطابق دهید:

برخی افراد عاشق تضاد رنگ ابرو با مو هستند ، اما ممکن است خانمهایی که دارای موهای فوق العاده تیره هستند و خیلی بلوند می کنند کمی رنگ ها را به هم نزدیک کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *